Denizli NLP Eğitimi

Hayattan  arzu ettiklerini alabilenler, her şeyden önce kendilerini bilenlerdir. "Kendini bilmek", ne istemediğini ve ne istediğini bilmekten çok daha derin bir meseledir.

Bayağı bir ürün almış olduğumuzda bile yanında bir kullanma kılavuzu buluruz ve el yordamı yerine bu kılavuzu adım adım okuyarak ürünü tam performansıyla kullanabiliriz. Her bir ürünün de kılavuzu eşsizdir çünkü genel bilgi vermek yerine, söz mevzusu ürünün kendine özgü özelliklerini ve donanımını anlatır.

Beynimiz de, doğarken bizlere verilmiş benzeri olmayan bir armağandır. Bir ürün ile ortak özelliği ise, bugüne dek hiç farkına varmamış bile olsak, beynin de bir kullanma kılavuzu olduğu gerçeğidir.

Bu kılavuzun varlığı, seneler önce rastlantı denilecek biçimde fark edilmiş; her potansiyel benzer biçimde üzerinde çalışılarak bugün geldiği noktada çok daha kırılgan ve ince detayları da içine alır biçime gelmiştir. Bu rehber, hala da, okuyan kişinin sınırsız olma kabiliyeti kadar sınırsızlık barındırmaktadır.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen ... Denizli NLP Eğitimi.

İlginçtir, bu dünyadaki varlığımız süresince çok azcaımız kendi eşi olmayan kullanma rehberimiz bulunduğunu farkına varır ve bu kılavuzun hem gizemli hem keyifli sayfalarına kendimizi bırakırız.

Bir çoğumuzun ise, ne yazık ki, kendimiz ile ilgili böyle bir kılavuz olabileceğinden, kendimizi tam kapasitesi kullanabileceğimizden haberi olmaz ve yaşamlarımızı mümkün olabileceğinden çok daha noksan ve yetersiz doyum ile yaşar, gideriz.

Belki siz de, bu yazıdan önce böyle bir rehberin varlığından haberi olmayan biriydiniz. İyi haber, artık bildiğiniz gibi, “Beynin Kullanma Kılavuzu” var. Daha da güzeli, sizin beyninizin, size özel, benzeri olmayan bir çalışma sistemi, Özetle, bu rehberin size özgü olanı var ve sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Eşi benzeri olmayan kılavuzunuza ulaşmak için ilk adım, meraklı olmanız. Merak, kendini “niçin?” ve “nasıl” soruları ile belli eder. “niçin eşime öfkeleniyorum?”, “Kendimi nasıl daha iyi ifade edebilirim?”,  “niçin kendimi ifade ederken sesim titriyor?”, “nasıl bir yol izlersem tatmin edici sonuçlar alabilirim?”  “neden mutlu olmakta zorlanıyorum?” arkasından gelen “nasıl daha rahat olabilirim?”, gibi.

Bu merak, size kılavuzunuzun ilk sayfasını açtıracak.

İnanması güç bir dünyaya, bugüne kadar hiç tanışmamış olduğunuz bir size, kendinize adım atacaksınız.

İstersen hemen müracaat yapabilirsin! Evet Lütfen Denizli NLP Eğitimi.

İşte ondan sonrası, müthiş ve sonu olmayan bir macera.

Normal olarak sizi uyarmalıyım, bu macera, size aynı zamanda bir de mesuliyet getirecek. Eskisi gibi, “O bana bunu söylemiş oldu, canımı çok sıktı”, “Memleketin bu hali kafamı karıştırıyor, uykusuz kalıyorum”, “Bence ben bu mevzuda yetenekli değilim, yapamam”, “Çok isterdim fakat para nerdeee?” ve benzeri söylemlerinizin tamamı çöpe gidecek.

Bir ihtimal bugüne dek bunlar ile yaşıyordunuz, kim bilir içten içe bir kısmıyla besleniyordunuz, kim bilir!

Kendinizi kullanma kılavuzunuzun sayfalarını aralamak ve orada kendinizin tam doyumlu haliyle tanışmak ister misiniz? Bu şekilde bir arzunuz, cesaretiniz, hevesiniz var mı?

Şimdi, eğer sorumluluk almaya hazırsanız, başka bir dünya da size hazır. Aynı zamanda doğduğunuzdan beri bu anı bekliyor ve sizin için biriktirdiği bir dolu şey var.

Denizli NLP Eğitimi. Hepimiz aşağıdaki tarihlerde gerçekleştireceğimiz NLP eğitimimizde bulmaca çözer şeklinde kendimizi çözüyor olacağız. Şifrelerinizi kırmak ve o şifreler ile şimdiye dek giremediğiniz kapılardan girmek isterseniz, sizileri de bekleriz.

NLP ile, kendimizi, alışkanlıklarımızı ve inançlarımızı deşifre etmeyi,

NLP ile, hayatlarımıza ve amaçlarımıza uymayan alışkanlıklarımızı bırakmayı, NLP ile, hayatlarımıza ve amaçlarımıza uyan kalıcı alışkanlıklar oluşturmayı,

NLP ile, kendimizi okumayı ve anlamayı,

NLP ile, amaçlarımıza ulaşmak için sahip olduğumuz kaynakları bulmak ,

NLP ile, kaynaklarımızı kullanmanın en verimli yollarını bulmayı,

NLP ile, bizi ileri götürecek inançlar edinmeyi,

NLP ile, bugüne kadar kendimize ve dünyaya dair bilmediğimiz bir çok şeyi keşfediyoruz.

Ve NLP’den sonra hayatımız, bir daha hiç eskisi şeklinde olmuyor, olamıyor.

NLP, ülkemizde 2000’li yıllarda son derece popüler oldu. İçeriği, öğrenen bireyin kendine ve dünyaya perspektif  bir ömür değiştirebilecek güçte olmasına karşın, ne yazık ki, popülaritesi nedeniyle dönemsel kazanımlar uğruna kısa sürede tüketildi. Bugün, bu nedenle eski popülaritesi devam etmiyor olmasına rağmen, mevzu ile yolları kesişmiş kişilerce değeri bilinmekte ve eğitimler ile öğrenilmekte; uygulamalar ile yaşamları değiştirmektedir. Denizli NLP Eğitimi.

NLP, şuuraltına hitap eder ancak sınıftaki eğitimde bilincimiz ile dinler ve anlamaya, öğrenmeye çalışırız. Başka bir ifadeyle, bilinçli zihin için şuuraltına hitap eden NLP, son aşama soyut kalır. Son aşama güzel Fransızca mevzuştuğunuzu düşünün. Sınıfa Fransızca sanat eğitim almaya geliyorsunuz ancak 8 gün süresince bir bakıyorsunuz, eğitim Japonca veriliyor ve tek kelime anlayamadığınız gibi niçin anlayamadığınızı da çözemiyorsunuz!

Bugün hala piyasada onlarca NLP eğitimi veren müessese var. Saygın Coaching & Consulting’deki eğitimin piyasadaki tüm NLP eğitimlerinden farkı ve son aşama başarılı olma nedeni, çok soyut olan kavramların ve içeriğin ayakları yere sağlam basan ve somutlaştırılmış olarak bilinçli zihne sunulmasıdır. Bu, eğitmeninizin son aşama yetkin ve nitelikli olduğu anlamına gelir çünkü Einstein’in da söylediği benzer biçimde, “sıradan ifade edemiyorsanız, anlamamışsınız anlamına gelir”.

Bir NLP eğitiminde, eğitmeninizin NLP ile ilişkisi; kişisel ve ustalaşmış nitelikleri ve yetkinliği sınırlı ise, eğitimin sonucunda elinizde dev gibi bir sıfır ile ayrılabilirsiniz. Bunlarla karşılaşmamak için, değerlendirmelerinizi objektif olarak yapın ve netice de sonucunuzu içinize sinen yerden yana kullanın. Denizli NLP Eğitimi.

Unutmayın, bilinçaltınız, siz daha bilgili olarak seçmeden önce sizin için en doğru olan yeri seçecektir. Ona güvenin.


NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp teknikleri - nlp nedir - kişisel gelişim - cemal kondu - nlp ne demek - nlp kitapları - nil gün - nlp ingilizce -

Yorumlar