İzmir Alsancak NLP Eğitimi

A.B.D’de geliştirilen NLP (Neuro Linguistic Programming ) ekolü, zihin ile dil arasındaki sürekli etkileşimin davranışlarımıza nasıl yansıdığını tarif eder.

NLP ne işe yarar?


Bize motivasyon ve başarı stratejilerini öğretir ve bu stratejileri içselleştirerek beceri haline getirmemizi sağlar. Kendi iletişim stratejilerimizi kullanarak, hem özel aynı zamanda iş yaşamımızda etkin mesajşim kurma becerisi kazanmıştırrarak bizim daha mutlu, daha başarılı ve daha güçlü bir yaşam yaşamamıza katkıda bulunur. Başarı ve iletişim stratejisini öğretmez, başarılı olma ve etkili bildirişim kurma becerisi kazanmıştırrır.

NLP bir insanı somut olarak ne kadar başarılı hale getirir?


İzmir Alsancak NLP Eğitimi. NLP, çok eylemsiz, çekingen, kararsız birine televizyonda program yapabilecek ya da uluslararası bir ağa sahip iş kurma özgüvenini ve becerisini kazanmıştırabilecek güce sahip olmasına yardımcı olabilir.

NLP ile konuşmada birtakım kalıcı değişimler yaratmak mümkün mü?

İzmir Alsancak NLP Eğitimi. Kekemelik, kendini ifade edememe yahut rahat konuşamama benzer biçimde sorunların altında özgüven ve özdeğer eksikliği ile korkular yatar. Biz kişinin korkularını çözüp, özdeğer, özsaygı ve özgüven kazandırdığımızda konuşması da düzelir.

NLP’nin aile içi iletişimde nasıl bir tesiri var?

İzmir Alsancak NLP Eğitimi. Aile içi bildirişim problemlerinin genelinde yanlış olduğunu bildiğimiz ama değiştiremediğimiz ya da kabullenemediğimiz problemler yatar. NLP ile bunlar çok kısa bir zamanda rahatça çözülebiliyor.

NLP ne şekilde uygulanıyor ve ne kadar zamanda istenen sonuç alınıyor?

Motivasyon, Başarı ve iletişime yönelik ihtiyacı olanlara küçük  yada büyük grup eğitimlerini tavsiye ederim. Çünkü maliyeti daha düşüktür. Özel, köklü ve ömür boyu kalıcı değişim isteyenlere birebir özel danışmanlık almalarını öneririm. NLP’nin Kaç seansta başarıya ulaşılacağı kişiden kişiye değişir. Ancak hızlı sonuç alındığını bilmeniz yeterli.İzmir Alsancak NLP Eğitimi.

Hangi durumlarda NLP’den yararlanmalıyız?

    İyi bir işim ve evliliğim olmasına rağmen mutlu olamıyorum.

    Tıbben anatomik bir bozukluk tespit edilemedi, fakat kekelemekten kurtulamıyorum.

    Doktorlar organik bir sorun bulamadı, ama çok ağrı çekiyorum.

    Tırnak yeme, el yıkama, temizlik yapma, banyo yapma benzer biçimde konularda takıntılarımı yenemiyorum.

    Hafızamın güçlü olduğunu biliyorum, ama unutkanlığımın önüne geçemiyorum.

    Çok değerli olduğumu bildiğim biçimde bir türlü kendimi kıymetli hissedemiyorum.

    Yanlış olduğunu ve beni zora sokacağını biliyorum, fakat insanlara tepeden bakmaktan bir türlü kurtulamıyorum.

    Yetiştiğimü biliyorum, ama çocuk şeklinde davranmaktan kendimi alamıyorum.

    Nedenini bilmiyorum fakat duygularımı yaşamıyorum.

    Yaşamıma kendim yön veremiyorum, hep birilerine ihtiyaç duyuyorum.

    Çok başarılı olduğum halde kendimi başarılı hissedemiyorum.

    Yanlış yada hata olduğunu bildiğim halde direnmekten, bencillikten, olumsuz  düşünmekten kendimi alamıyorum.

    Çok çalışıyorum ama bir türlü başarılı olamıyorum.

    Yanlış bulunduğunu biliyorum ama zararlı alışkanlıklardan (sigara, alkol, kumar, uyuşturucu…) kendimi alamıyorum.


Bunları diyorsanız NLP’den yararlanmalısınız. İzmir Alsancak NLP Eğitimi.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimi fiyatları - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi nedir - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp izmir alsancak - cemal kondu nlp - online nlp eğitimi - nlp ekşi - Nlp Coaching -

Yorumlar