İzmir NLP Eğitimi

Her insan başarılı olabilir. Bazı insanoğlu başarılı olmayı bilincinde olmadan öğrenirken bazıları gene farkında olmadan başarısız olmayı öğrenmektedirler. Başarısızlığı öğrenen kişiler ne kadar çalışsalar da başarıyı ulaşamıyorlar. “ J. Grinder ve R. Bandler çalışmalarında “neyin, iyi mi, kötü yapıldığı üzerinde durmak yerine “neyin, nasıl iyi yapıldığı” üzerinde yoğunlaştılar. Kazandıkları informasyon ve deneyimler ışığında başkalarına da başarılı olma yollarını öğreterek onlara da başarılı olma becerisi kazandırdılar. Wayt Woodsmall,  Richard Bandler  ve John Grinder’in çalışmalarına katılmış ve özellikle de modelleme konusunda NLP’ye yeni bir boyut kazandırmıştır.

, 

NLP ile, alt modalitelerimizi düzenleyerek, idrak etme şeklimizi değiştirebilir, herkesin görmediklerini görür, herkesin işitmediklerini işitebiliriz. Fobilerimizden, korkularımızdan ve kaygılarımızdan kurtulabilir, kötü alışkanlıkları, terk edebilir, yerlerine iyi alışkanlıklar edinebiliriz.   Konsantrasyon ve Odaklanmamızı artırabilir, sınavlarda, iş hayatında daha başarılı olabiliriz.

 

Ferdin iç dünyası sorunlu, huzursuz, mutsuz ve karmaşa içindeyken ağzından pozitif yada olumlu ifadelerin çıkması mümkün değildir. Kişilerin iç dünyasının netleşmesine, dinginliğe yetişmesine ve istediği yönde fikir ve davranışlarının farkına varmasına ve değiştirmesine dönüştürmesine yardımcı olur.

 

Hayatın çok basit, sorunsuz bir halde ve var olan sorunları da farklı bir bakış açısıyla bakıp çözme yeteneği geliştirtir. Geçmişle barışmalarını ve geleceğe odaklanmalarını sağlar.

 

NLP, olayların neden ve niçinine değil, iyi mi daha iyi yapabilirim, nasıl daha iyi olabilirim, iyi mi daha çözümleyebilirim noktalarına bakıp odaklanır. Ferdin bulunmuş olduğu koşullar içinde yapabildiğinin en iyisini yaptığına ve her meydana getirilen davranışında altında bir iyi niyet olduğuna inanır.

 

İzmir NLP Eğitimi

 

İzmir NLP Eğitimi ; NLP Eğitimi veren kurum ve kurumlardır. NLP; yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilgili hale getirme ve geliştirmede üzerinde meydana getirilen araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geliştirilmiş bir model ve metodolojidir. NLP eğitimlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan özetle bahsedecek olursak; öğrenme sürecini hızlandırır. NLP yöntemleri ile değişimlere ayak uydurmanın ötesinde, insanın ilgi ve çalışma alanına uygun yönetim biçimini bulmasını sağlayacak data dağarcığını oluşturur. İş hayatı ve özel hayatta yapıcı etkileşimler kurulmasına destek sunar. İzmir NLP Eğitimi. İnsanın kırılganlığını artırır. İnsanın seçeneklerini artırır; etki alanını genişletecek esnekliğe ulaşmada insanı  destekler. İnsanın duygu ve düşüncelerini yönlendirerek yaşantısını ve geleceğini yönlendirmesine destek verir. İkna kabiliyetini geliştirir. İletişimden zevk almasını ve iletişim mevzusunda devamlı gelişmeyi sağlar. Olumsuz inançlarının yerine, kişiyi güçlendirecek inançlara yer verir. Ruh halini kontrol etmeye yardımcı olur. Ferdin geçmişteki birikim ve doğal becerilerini alıp bunları istediği süre kullanabilmesine imkan sağlar. İzmir NLP Eğitimi . NLP mükemmelliğin modelini oluşturma teknolojisidir. Kişinin motivasyonunun kontrolünü eline almasına yardımcı olur. İnsanı harekete geçirecek bir geleceği ve oraya gitmek için kendi kişisel yolunu yaratabilmesini sağlar. Daha samimi ilişkiler kurmayı ve ikna becerilerini geliştirmeyi sağlar. Geçmişteki olumsuz deneyimleri temizler. Ferdin kendisine duyduğu saygı ve takdir hislerini kuvvetlendirir. NLP bir pozitif düşünce sistemidir. Nlp yöntemleri ile eğitimde öğrenme daha rahat ve daha hızlı bir hale gelir. NLP teknikleri ile fobilerden kurtulmak mümkündür. İzmir NLP Eğitimi . Hepimiz NLP  terimini ayrıntılı bir halde araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir eğitim programı geliştirdik. Hazırladığımız bu eğitim programını detaylı olarak incelemek ister misiniz? İzmir NLP Eğitimi

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : nlp eğitimi fiyatları - nlp eğitimi nedir - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp eğitimi indir - online nlp eğitimi - nlp izmir alsancak - nlp eğitimi istanbul -

Yorumlar