NLP Eğitimi

 NLP - Nöro-Linguistik Programlama; zihin ve dili en etkin ve etkili şekilde kullanma bilimi ve sanatıdır diyebiliriz. Fakat ; iletişim  becerileri kazanırken, etkili bir iletişim kurarak sürekli gelişmektir. NLP, kendisinin en mükemmel versiyonu olabilmek için size bir alet çantası sunar. İşinizde, özel hayatımızda, doğru ve etkili iletişim kurmanızı sağlar.

NLP Eğitimi

NLP Eğitimi; NLP hakkında yapılan eğitimlerdir. NLP; yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde meydana getirilen araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geliştirilmiş bir model ve metodolojidir. Nlp’de çeşitli varsayımlar bulunmaktadır. Bu varsayımlara şu demek oluyor ki değinecek olursak; iletişim in anlamı aldığınız tepkidir. Harita temsil etmiş olduğu arazinin kendisi değildir. Dil, deneyimin ikincil temsilidir. Zihin ve gövde aynı sibernetik sistemin ayrılmaz parçalarıdır ve birbirlerini etkilerler.

NLP Eğitimi. Zorunlu çeşitlilik yasası, insanoğlu da dahil olmak üzere her türlü sibernetik sistemde en geniş davranış seçeneğine yada çeşidine haiz eleman veya insanoğlunun tüm sistemi kontrol edebileceğini anlatmaktadır. Davranışlar adaptasyondan başka bir şey değildir. Bireyin şimdiki bir davranışı kendisi açısından mevcut en iyi seçeneği yansıtır. Davranışlar mevcut duruma bakılırsa değerlendirilir, anlaşılır yada değiştirilir. İnsanlar istedikleri değişiklikleri gerçekleştirmek için gereken tüm kaynaklara sahiptir. Dünyada mümkün olan her şey benim için de mümkündür; sadece iyi mi yapılacağını bilmek gerekir. Başkaları hakkında en yararlı bilgiler davranışlardan elde edilir.

NLP Eğitimi. Davranışlar ile kişilik arasında ayırım yapın. Başarısızlık diye bir şey yoktur, yalnız geri bildirim vardır. Belirtilen bu varsayımlar nlp’nin temel ilkeleri, yol gösteren felsefesi ve inançlarıdır. Bu ilkelerin doğru yada evrensel olduğu iddia edilemez. Bunların doğruluğuna inanmak zorunda yoktur. NLP Eğitimi. Çünkü bunlara varsayımlar denir. Bu tarz şeylerin doğruluğunu varsayarak ona göre davranırız. Aslında bunlar yaşam mevzusunda bir etik ilkeler dizisi oluşturmaktadır.

NLP Eğitimi. Biz NLP teriminı en ince ayrıntısına kadar araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim programı hazırladık. Hazırladığımız bu eğitim programını detaylı bir halde incelemek ister misiniz?

NLP Eğitimi Almak niçin önemlidir?

NLP; kendini anlama, tanıma, potansiyelini keşfetme, karşımızdaki kişilerle ilişkilerimizde sağlıklı iletişim yollarını ararken, vakalara, kişilere farklı pencerelerden bakmamıza destek verir.

Yaşam standardımızı artırırken, kaliteli bir yaşam sürdürmemize vesile olur. Karşılaşmış olduğumuz negatif vakalarda davranış tarzımızı nasıl değiştireceğimiz mevzusunda bize ipuçları verir.

• Ustalaşmış ve  kişisel yaşamınızda yaşamınızı kolaylaştıracak, değişimi sağlamada daha etkin olmak,

• Kendinizin ve başka insanların zihinsel olarak hangi fonksiyonları kullandığını idrak etmek,

• Başarısızlık bir geri bildirimdir. O halde farklı bir yol tecrübe etmek için hangi yol ve yöntemleri izlemeliyim,

• Başarılı insanoğlun stratejilerine yoğunlaşarak en iyi modelleme örnekleri ile tekrar kendini keşfetmek için,

• Mutlu olmak da aslen bir yetenek ve sanattır. Yaşamınızda ne olursa, ne değişirse daha mutlu olursunuza bir ışık yakmak için.

NLP yolculuğuna hazır olmanız için problem kendinize; başka neler mümkün

NLP Eğitimi

NLP Diploma Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Trainer  ve  NLP Master Trainer eğitimlerinden
başarıyla  tamamlaması gerekir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimi fiyatları - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi nedir - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi ingilizce - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi indir - nlp uzmanı cemal kondu -

Yorumlar