NLP Eğitimi Karşıyaka

Yetmiş’li yıllarda, matematikçi Richard Bandler ve dilbilimci John Grinder ile başarıyı oluşturan faktörleri ilgi duydular ve araştırmaya başladılar. Niçin bazı insanlar başarıyı daha kolay ulaşabilirken,  bazıları insanlar ise başarıyı yakalamakta daha zorluk yaşıyorlar. Başarılı insanlar, diğerlerden ayıran şey neydi?NLP Eğitimi Karşıyaka.

Ve birbirinden farklı alanlarda çalışan, ama alanlarında  başarılı oldukları kanıtlanmış kişileri  incelemeye başladılar. Bu insanlardan bazıları, Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), George Bateson (Antropolog),   Virgin Satir (Aile Terapisti), Milton Erickson (çağıl hipnoterapinin kurucusu)’dır.

NLP Eğitimi Karşıyaka. Ve git gide farkına varmaya başladıkları şey, başarı ne kadar özgün bir süreç gibi gözükse de, ne kadar bireye özel gözükse de, başarılı olan kişiler ortak bir ana kalıp kullanıyorlardı. Çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları bir strateji uyguluyorlardı. Ve detaylar ne kadar zengin olsa da, başarının stratejisi ortak bir ana kalıp içerisine oluşuyor. NLP Eğitimi Karşıyaka.

NLP Eğitimi Karşıyaka 'nın Yararları;

  Öğrenmeyi etkin kılar.

  Mükemmelliği hedefler.

  Kendimizin ve başkalarının dünyayı idraklamaları arasındaki farkları görmüş oluruz.

  Daha etkili iç ve dış bildirişime haiz oluruz.

  Başarılı sona ulaştıracak düşünme tarzını benimsetir.

  Sporculara zihinsel egzersizlerle destek sunar.

  Kişisel performansı doruğa çıkarır.

  Beynin 2 kısmını da etkin bir şekilde kullanmamızı sağlar.

 Bilgiyi daha yerinde ve vakitinda kullandırır.

 

NLP Eğitimi Karşıyaka. Bireysel potansiyeli meydana çıkartmak adına son aşama etkili olan NLP Eğitimi Karşıyaka Programları bir oldukça alanda kullanılır: ruhsal danışmanlık alanlarında, psikoterapi ve ruh sağlığı ile ilgili çalışmalar içerisinde yardımcı unsur olarak, iş hayatında, pedagoji ve eğitim bilimlerinde, çocuk yetiştirmede, sıhhat ve sporda, siyaset, hukuk, reklam alanlarında, satışta, şirket yönetimlerinde, sanatta ve yaratıcılık gerektiren her meslekte NLP Eğitimi Karşıyaka Programları kullanılır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Karşıyaka NLP Eğitimi - NLP Eğitimi Karşıyaka - Karşıyaka NLP - NLP Karşıyaka - -

Yorumlar