NLP Eğitimleri

Merak ve serüven duygularınca biçimlendirilmiştir. Hayatta  az rastlanan bir öğrenme fırsatı olarak bakar. İnsanları etkileyen bildirişim biçimleri ve neyin öğrenmeye değer olduğu konularında ustalaşmayı hedefler.

Her davranışın bir yapısı olduğu önermesiyle yola çıkar. Bu yapı öğrenilebilir, değiştirilebilir ve modellenebilir. Hangi davranışların faydalı ve etkili olduğu anlamaksa algısal kabiliyetlerimize bağlıdır. NLP' yi öğrenen bireyin idraklarını ve bilgilerini bir zamanlar imkansız görünen neticelerr ulaşmak için organize edebilmesini sağlar.

Linguistic;
sinirsel temsillerin kodlandığı, sıralandığı ve anlama kavuştuğu sözlü ve sözsüz iletişim sistemidir. Linguistic, dili temsil eder.

Programming; Belirlenmiş hedeflere ulaşmak için iletişimimizi organize etmektir. Programming; davranışı temsil eder.
Neuro; Yaşamdaki tecrübelerimizin sinir sistemimiz yardımıyla 5 duyumuzla algılanması ve işlenmesidir.

Neuro, beyni temsil eder.

• NLP bir teknolojidir.

• NLP mükemmelliğin bilimi ve sanatıdır.

• NLP ferdin kendisiyle ve diğer insanlarla iletişimidir.

• NLP denge anlamına gelir

• NLP bir davranış biçimidir.

• Richard Bandler'a gore NLP kişisel özgürlüktür…

Bu anlamda NLP, beyin, dil, davranış ilişkisini idrak etmek ve kullanmak anlamına gelir.

NLP’ nin kişiye nazaran uygun yöntemleri kullanarak geçmişini yine düzeltmektir. Fikir, duygu ve davranışlarımız birlikte çalışarak yaşam deneyimlerimizi oluşturur. çoğu zaman bu deneyimleri bilinçsizce yaratırız. Robotlaşan düşünceler, bastırılmış duygular ve otomatik davranışlarla yaratılan yaşam deneyimleri organik olarak bilinçsizce olur. şuursizce sürdürülen bir hayatta arada "şans" yahut rastlantı dediğimiz doğrular yüzümüzü güldürür. Geri kalan zamanlarda hayatın bizim istediğimiz şekilde gitmemesinin sebebini şansızlık veya yazgı olarak açıklama eğilimindeyizdir.

NLP EĞİTİMLERİ

NLP Diploma Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Trainer Eğitimi

NLP Master Trainer Eğitimi

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimi nedir - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi fiyatları - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi ingilizce - nlp eğitimi bursa - nlp eğitimi ekşi -

Yorumlar