NLP Kursları

NLP, Türkçe karşılığı “Sinir dili programlaması” olarak bilinen, beş duyu organımız aracılığıyla almış olduğumuz tüm olumsuzlukları yeniden düzenleyerek olumlu bir halde yansıtma durumu olarak tanımlanmaktadır. 

NLP tekniği, özellikle korku  ve risk faktörlerinde, ruhsal sorunlarda etkili ve etkin biçimde tercih edilmektedir. Kariyerimizde, günlük programlarımızda,  vizyon, misyon   ve hedeflerimizde, geleceğe yönelik planlarımızda NLP’den yararlanarak daha doğru kararlar alabilir, gideceğimiz yolu belirleyebiliriz.

 

NLP kursu fiyatları

Nlp kursu fiyatları, kursun toplam zamanı ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun öteki özelliklerine nazaran değişiklik göstermektedir. Sayfamızda yer edinen kursları inceleyerek nlp kurs fiyatları hakkında daha detaylı informasyon bulabilirsiniz.

NLP’nin amacı nedir?

NLP kursunda verilen eğitimin amacı bireyin iletişim kurma problemini ortadan kaldırarak modeller ve stratejiler yardımıyla kendini geliştirebilmesidir.

Uzmanların bakış açısıyla NLP’nin amacı :

 

”NLP, dünyadaki kalıpların saptanması ve kullanımı için hızlandırılmış bir öğrenim stratejisidir.” John Grinder

”NLP, insanlar arası bildirişimin sistemli bir çalışmasıdır.” Alix Von Uhde

“NLP, çoğaltabilmek amacıyla, mükemmeli modelleme yöntemidir.” Dr. Wyatt Woodsmall

 

NLP kursuna kimler katılabilir?

NLP kursuna katılabilmek için ruh ve gövde sağlıyla ilgili herhangi bir problemin bulunmaması gereklidir. Hem kişisel hem kurumuzun çalışanları ile birlikte NLP kursa katılım gerçekleştirebilirsiniz.

                                                  

Bazı kurslarda NLP eğitimlerine katılabilmek için 5.sınıfa gitmek gereklidir. Bu konuda bilgi almak için tercih edeceğiniz kurs ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Eğtimi için ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Eğtimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Eğtimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Eğtimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Eğtimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimi nedir - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi fiyatları - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp eğitimi indir - nlp eğitimi ekşi - online nlp eğitimi -

Yorumlar