Nlp Trainer

NLP Trainer; nlp uzmanlığı eğitimidir. NLP Diploma, NLP Practitioner ve NLP Master eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır. NLP hızlı ve etkili bir halde davranış değişikliği yaratmaya yönelik çok güçlü teknikler ve bu tarz şeylerin kullanımlarını açıklayan uygulama felsefesini içeren sanat ve bilimdir. İyi bir iletişimci olmak, beyni etkin kullanmak, pozitif yönde düşünmek, istenmeyen davranışları değişiklik yapmak, hedef belirleyip sonuç almak, fobilerden kurtulmak, başarı ve motivasyon tekniklerini hayata geçirmek, iyi bir lider  olmak, özgüven kazanmak gibi yaşamsal önem taşıyan yararları vardır. NLP uzmanlığı, bireylerin kendileriyle ve yapmış oldukları meslek ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.

NLP trainer eğitiminin yararları;  yapılması hedeflenen meslek ile ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer taraftan NLP bilgi ve şekillerinin kullanımı alanında uzmanlaşıp ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik formasyon ve iletişim yetenekleri geliştirilir. Bununla birlikte NLP trainer eğitimi ile beraber eğitmen kimliği oluşturulur. NLP’nin varsayımlarını programınızı tasarlama doğrultusunda yaşama geçirebilme ve kendi katılımcılarınıza etkin bir halde sunabilme, ses, dinleyicileri bilinç dışı seviyede etkileme, bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitme,  ritim ve vücut dilinin ustalıkla kullanımı, eğitim tasarlanması ve verilmesi süreci içinde meta mesajların etkin olarak kullanılması, içinizdeki kaynaklara önem vererek gereksinim duyduğunuz tüm kabiliyetlere ve iç güce sahip olunması, hipnotik dil kalıplarının kullanımı ve metaforlar gibi konularında yeti sahibi olunur.NLP trainer. Bizler NLP kavramını detaylı bir şekilde araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim programı geliştirdik. Hazırladığımız bu eğitim programı ile birlikte bir de uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya haiz olma fırsatı sunduk. Hazırladığımız bu eğitim programını detaylı bir halde incelemek ister misiniz?

NLP Trainer Eğitimi

NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz için gerekli teorik, pratik ve teknik eğitimden geçeceksiniz. NLP Eğitmenin eğitimi programında öncelikle nasıl tam olarak kendiniz olabileceksiniz onu öğreneceksiniz. Yani odak nokta katılımcıların kendisidir. NLP eğitmenliği, bireylerin  kendileriyle ve yapmış oldukları iş ile uyum içerisinde olmasını gerektirir. NLP Trainer Eğitimde katılımcıların kendisi eğitilir.  

NLP Trainer Eğitimi, bireylerin kendileriyle ve yapmış oldukları iş ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.  Katılımcılar eğitim süresince yapmak istedikleri işle ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer yandan NLP teknik ve bilgilerinin kullanımında uzmanlaşırlar ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik formasyon ve iletişim yeteneklerini geliştirirler.


NLP Trainer Eğitim İçeriği;


-Hipnotik dil kullanmak


-İyi hedefler koymak


-Bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitmek.


-Temiz dil, temiz sorular ve metafor


-NLP'nin ön varsayımlarını yaşamak


-Bilgi düzeyleri arasında geçiş ve tercileri   


-Eğitim bağlamını çevreleme ve yönetme


-Kendinizi ve çevrenizi modelleme öğrenme


-Geribildirim  teknikleri öğrenmek


-Eğitmenin esası olarak alma ve verme


-Eğitmen olarak kendinizi vizyonunuzu  ve misyonunuzu konumlandırma


-Değişim çalışmasında duygunun ve fiziksel hareketin önemi


-Öğrenme döngüsü ve NLP'ye uyma


-Öznel deneyimin yapısı


-Uyum sağlama, ahenk oluşturma ve önderlik etme becerileri


-NLP Eğitimini tasarlanıp verilmesinde meta mesajların kullanılması


-Eğitmen olarak etkili sunum tekniklerini uygulayabilme


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


İzmir NLP Trainer eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.


Muğla'daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 252 213 00 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp nedir - nlp uzmanı - izmir nlp - antalya nlp -

Yorumlar