NLP Trainer Eğitimi

NLP sadece tekniklerden ibaret değildir, gerçek farkı yaratan bir keşfetme ve mükemmelliği modelleme sürecidir. NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. NLP Trainer eğitimi alabilmek için, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Eğitimlerinin başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, NLP Diploma, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Sertifikaları vermeye hak kazanır. NLP Trainer ünvanına sahip olan birisi, NLP’yi temsil eder ve NLP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.

NLP Trainer Eğitimi, diğer insanlar üzerinde uygulayabileceğimiz NLP Tekniklerinin profesyonel anlamda paylaşılmasını kapsar. Modelleme, ileri değişim ve dil kalıpları, trans NLP Trainer eğitimin temel konularıdır. NLP Trainer Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, NLP Trainer sertifikası almaya hak kazanır.

NLP Trainer Eğitimine katılanlar bunu eğitimden çok çıraklık olarak tanımlıyor.

NLP Trainer Eğitim gerçektir ve sonucu gerçek bir KAZAN/KAZAN durumudur.NLP Trainer Eğitimi almak için eğitmen olmanız gerekmiyor. Başkalarını geliştirmek için sorumluluk duyuyorsanız yada böyle bir arzunuz varsa size uyan şekilde bunu nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Eğitmen olabileceğiniz gibi, lider,danışman, ebeveyn, yönetici, teknik direktör veya bir arkadaş olabilirsiniz. Tam potansiyelinizle çalışabilmeniz konusunda sizi destekleyeceğim ve böylece sizlerde başkalarına aynısını yapabilirsiniz.

NLP Trainer Eğitimi, aşamalar halinde öğrenmenize izin veren, deneyimlerinizi gözden geçirip ve bir sonraki aşamaya geçmenizi sağlayan bir modüldür.

NLP Trainer Eğitiminin Sonuçları


Cemal KONDU eşliğinde alacağınız NLP Trainer Eğitiminde; bir eğitmen olarak eğitim grubumuza, bir yönetici olarak personelinizi, bir lider olarak çalışma gruplarınıza ve takımlarınıza, Doktor, Psikolog, Terapist, Yaşam Koçu, Danışman, Ebeveyn olarak iletişimde olduğunuz kişilere nasıl yaklaşacağınızı öğrenerek, aşağıda aktarılan maddelerdeki sonuçlarla donanımınızı artıracaksınız.

Başkalarıyla birlikteyken tamamen nasıl kendiniz olabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Buna ek olarak elde edecekleriniz;

· Bir grup içinde yeteneğinizi ve mükemmelliğinizi gösterebilmek ve diğerlerininde bunu yapabilmesi için ilham vermek

· Dünya liderlerinin karakteristik özelliği olan, saygı uyandıran ve ilham verici şekilde konuşup cevap verebilen iletişim kalitesine sahip olmak

· Diğer kişilerin gelişimini kendinden örneklerle destekleyebilmek

· Hem kendin hem de desteklediğin diğer kişiler için öğrenme sorumluluğunu gösterebilmek

· Kendinin veya içinde bulunduğun herhangi bir topluluğun içindeki mükemmelliği keşfedebilecek ve bu mükemmelliği tutarlılıkla yeniden üretebilmek

· Yeni öğrenimler ve gelişim için kendi içinde cömertçe yeni alanlar yaratabilme kapasitesine sahip olmak

· İçinde var olan ve ihtiyacın olan içsel / manevi gücü ve potansiyeli bulmak

· Başkalarının kendilerini tamamen vermelerini teşvik ederek içlerindeki yaratıcılığı ve kişisel güçlerini ortaya çıkaracak şekilde alçak gönüllülükle dinlemek

· Sorunluluğunu aldığınız gruba kendinizi örnek göstererek liderlik edebilmek

· Grubun gerçek isteklerine ulaşmasını desteklemek için öğrenme yolunu göstermek


NLP Trainer Konuları; 

Eğitmenin Kalbi – Eğitim bütünlüğü - kimliği

Tekniğin ötesinde Öğretme

İçerdeki Eğitmen

Kim Olduğumuzu Öğretmek

Eğitim Paradoksu Çalışması

Öğrenme Döngüsünü (gerçekten) kullanabilme

Tüm Sistemle Bağlanma

Tüm duyguları benimsemek / kucaklamak

Microkozmos Eğitim

Gerçek zamanlı Çalışma

Açık Alan  ve Dinleme

Grubu (dünyayı) bütün olarak düşünme

Programın yayılmasına izin verme

Öğrenme Topluluğu Oluşturma

Bunun çok güçlü bir program olacağına emin olabilirsiniz. Grubun özgün kimliğiyle gelişecek bir program olacak. Kendi
stilinizi deneyerek ya da diğerlerinin tarzını modelleyerek kendi eğitiminizi yaratabilme şansına sahip olacaksınız.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. İzmir NLP Trainer eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Muğla'daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 252 213 00 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp master practitioner eğitimi - nlp eğitimi istanbul - nlp eğitimi izmir - NLP trainer cemal kondu - nlp uzmanı cemal kondu -

Yorumlar