NLP Trainer Nedir?

NLP Trainer; nlp uzmanlığı eğitimidir. Nlp practitioner ve master eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır. Nlp hızlı ve etkili bir şekilde davranış değişikliği yaratmaya yönelik çok güçlü teknikler ve bu tarz şeylerin kullanımlarını açıklayan uygulama felsefesini içeren sanat ve bilimdir. İyi bir iletişimci olmak, beyni etkin kullanmak, olumlu düşünmek, istenmeyen davranışları değiştirmek, amaç belirleyip sonuç almak, iyi bir lider olmak,  fobilerden kurtulmak, motivasyon ve başarı tekniklerini yaşama geçirmek, özgüven kazanmak şeklinde yaşamsal önem taşıyan faydaları vardır.

NLP Trainer, kişilerin kendileriyle ve yapmış oldukları meslek ile uyum içinde olmasını gerektirir. NLP Trainer eğitiminin yararları;  yapılması hedeflenen meslek ile ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer taraftan nlp bilgi ve şekillerinin kullanımı mevzusunda uzmanlaşıp ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik formasyon ve iletişim kabiliyetleri geliştirilir.

Bununla birlikte NLP Trainer eğitimi ile birlikte eğitmen kimliği oluşturulur. Nlp’nin ön varsayımlarını programınızı tasarlama doğrultusunda yaşama geçirebilme ve kendi iletişimcilerinize etkin bir şekilde sunabilme, ses, ritim ve vücut dilinin ustalıkla kullanımı, dinleyicileri bilinç dışı seviyede etkileme, bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitme, eğitim tasarlanması ve verilmesi süreci içinde meta mesajların etkin olarak kullanılması, içinizdeki kaynaklara yönelerek ihtiyaç duyduğunuz bütün kabiliyetlere ve iç güce sahip olunması, hipnotik dil kalıplarının kullanımı ve metaforlar şeklinde mevzularında yeti sahibi olunur.  

NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz için gerekli kuramsal ve teknik öğrenimden geçeceksiniz. Eğitmenin eğitimi programında öncelikle iyi mi tam olarak kendiniz olabileceksiniz onu öğreneceksiniz. Kısaca odak nokta iştirakçilerin kendisidir. NLP Trainer, kişilerin kendileriyle ve yapmış oldukları iş ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.

 

NLP Trainer eğitimi ile beraber bireysel müdahale yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Başkaları ve Kendinizin üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme kabiliyeti kazanırsınız. Bireysel temsil sistemleri, idrak etme filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. Bağlama nazaran gerektiği zaman içerik ve süreç içinde ileri geri gidebilme kapasitenizi çok arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve gövde seçeneğine bakılırsa verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz.

NLP Trainer Eğitimi, NLP Eğitimleri düzenlemek ve NLP Eğitimlerinde sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen bireylere  özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Eğitimlerinin başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, Uluslararası geçerli NLP Diploma, NLP Practitioner  ve  NLP Master Practitioner Sertifikaları vermeye hak kazanır. NLP Trainer unvanına sahip olan birisi, NLP’yi temsil eder ve NLP’nin etik ve etik kurallarına uymak durumundadır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


İzmir NLP Trainer eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Trainer Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Trainer Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz

Antalya NLP Trainer Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Denizli NLP Trainer Eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Muğla  NLP Trainer Eğitimi 0 (252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP Trainer Cemal KONDU - nlp trainer nedir - nlp master practitioner eğitimi - nlp eğitimi istanbul - nlp eğitimi izmir -

Yorumlar