NLP Uzmanı

NLP teknikleri, bireysel üstünlüğün ve başarının modellenmesi bilimidir. NLP’nin ortaya çıkması süreci incelendiğinde İlk olarak modelleme teriminden ortaya çıktığı görülmektedir.

NLP, hayatın çeşitli alanlarında büyük sıçramalar yapmış, başarılı insanları gözlemleyerek, başarılı insanoğluın üstün özelliklerinin sebepleri üzerinden çok, nasıl başardıkları üzerinde odaklanarak, başarılı insanoğluın stratejileri üzerinde yoğunlaşmış ve  başarılı olmanın yollarını anlamaya çalışmıştır.

NLP duygu ve düşüncelerimizi, bizi daha iyi bir duruma getirecek şekilde kullanmanın yollarını gösterirken, iç ve dış iletişimimizin iyi mi olması gerektiğini de anlatır. Son yıllarda NLP ile satış ve pazarlama alanında birçok yenilik yapılmıştır. NLP 'nin çok çeşitli kullanım bölgeleri vardır. Bunlardan bazıları eğitim, aile içi bildirişimi, sağlık, iş dünyası, terapi, spor ve bireysel danışmanlıktır. Doğrusu yaşamın her alanında NLP 'yi kullanabiliriz.

NLP’de Görseller, görüntüye ve görsel sunuma önem veren; bizim ve sattığımız ürün/hizmetin görüntüsüne nazaran satın alma sonucunu veren bireylerdir. 

İşitseller, ürün-hizmette detaylara ve detaylar arasındaki uyuma önem veren, ses tonumuz ile ürün/hizmeti anlatabilme ve danışanımızın sorularına uygun yanıtları verebilme becerimize göre satın alma kararını veren kişilerdir.

Kinestetikler, ürün-hizmet ve bizim ile ilgili duygu ve sezgilerine önem veren bireylerdir.  Satın alma kararlarında güven ve pozitif yönde duyguları hissetmeleri çok önemlidir.

Dijitaller, ürün-hizmetin teknik özellikleri ile ilgilenen kişilerdir. Ürün/hizmetin teknik detayları ile ilgili tatminkar informasyon vermemiz ve mantıklı nedenler ileri sürmemiz satın alma kararlarını etkisinde bırakır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.İzmir NLP Trainer eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Muğla'daki NLP Trainer eğitimlerimiz için 0 252 213 00 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp uzmanı nasıl olunur - nlp uzmanları listesi - nlp nedir ne işe yarar - nlp uzmanı cemal kondu - türkiyedeki nlp uzmanları - nlp nedir nasıl uygulanır - nlp nedir ekşi - nlp uzmanlığı sertifikası -

Yorumlar