NLP Uzmanlığı

NLP (Neuro Linguistic Programming) bilimi 1970 yılından itibaren her geçen gün kendi gücünü kanıtlayarak yaygınlaşan ve büyümektedir.

Richard Bandler John Grinder tarafınca, geçmiş bilgi kaynaklarının birleştirilmesinden ortaya çıkan bir modelleme tekniğidir. İnsanda var olan iki temel tehlike haricinde tüm korkular, idraklar ve ifadeler değiştirilebilir.


Neuro: Beynimizi ve duyularımızı ifade etmektedir. Yaşadığımız tecrübeleri  Beş duyumuzla algılayıp proses eder ve filtrelerden geçirip beynimize yerleştirirken  yeniden anlamlandırırız.


Linguistic: Kullandığımız davranışlar ve dil beynimizde yeniden anlamlandırdığımız tecrübelere ilişik bilgilerdir. Bu ifadelerin gerçekle bağlantısının azaldığı noktalarda, yaşamış olduğumuz dünyamızda sorunlarımızda artmaya başlar.

Sözlü ve sözsüz iletişimimiz, beynimizde kodlanarak anlam verilen derin yapımızdaki programların ifadelendirilmesidir.

Programming: İfadelerimiz ve algı arasındaki bağlantıların neler olduğu bulunabilir. Bu programı ne olduğunu fark edip, istediğimiz şekilde değiştirdiğimizde, istediklerimize organize ettiğimizden daha kısa zamanda ulaşabiliriz. Her davranışımızın temelinde bilinçdışı kodlamaları ifade eden geri besleme sürekli olarak yapılmaktadır. Bu çerçeve içinde ve haricinde kalan bütün davranışlarımız modellenebilir, öğretilebilir ve değiştirilebilir.

NLP Sinir Dili Programlama Uzmanlığı 21.Yy’ın pırlanta mesleği olmuştur. NLP Uzmanı NLP eğitmeni olmak için ne yapılmalıdır.

NLP eğitimi veren kişilere NLP uzmanı denilmektedir. NLP Neuro Linguistic Programming kelimelerinin birinci harflerinden meydana gelmiştir.

 
NLP Uzmanlığı 

NLP Uzmanı olmak için NLP (Neuro Linguistic Programming) biliminin standartlarına uygun şekilde tasarlanmış bir programdan geçmeniz gerekir.

 

NLP Uzmanı Olmak İçin

SAYGIN Coaching & Consulting, MTI  standartlarına uygun olarak hazırlamış olduğu ve uyguladığı eğitim programlarına katılmanız gereklidir.

 

NLP Uzmanlığı  Programı

NLP;
Bireylerin kariyer ve aydınlığa giden gelecekleri için bir temel taşıdır.

 
NLP Uzmanlığı Ve NLP Eğitmeni Olabilmek İçin;


NLP Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi

      ve

NLP Trainer eğitimlerinden başarıyla  tamamlaması gerekir.


MTI  ile NLP EĞİTMENİ OLMAK İÇİN

Dünyaya açılan; güç, başarı ve sevgi mükemmellik SAYGIN Coaching & Consulting, ile NLP eğitmeni olmak isteyenler  NLP Eğitimlerinin Ustadı Cemal KONDU ile yolculuğa çıkabilirsiniz. Cemal KONDU’ın MTI standartları çerçevesinde tasarladığı; VIP veya gruplar halindeki;  NLP Diploma, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP yeterlilik seviyesine ulaşan kişiler uluslararası sertifikaya sahip NLP eğitmeni(NLP Uzmanlığı)  olurlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.İzmir NLP Trainer eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Trainer Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  NLP Trainer Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz

Antalya NLP Trainer Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Denizli NLP Trainer Eğitimi 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Muğla  NLP Trainer Eğitimi 0 (252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Trainer Eğitimi tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp uzmanı nasıl olunur - nlp nedir ne işe yarar - nlp uzmanları listesi - nlp uzmanı cemal kondu - nlp uzmanlığı sertifikası - nlp nedir ekşi - nlp nedir nasıl uygulanır - nlp nedir vikipedi -

Yorumlar